موبایل اپلیکیشن

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی در تمام ابعاد زندگی وارد شده و کلیه امور را تحت تاثیر خودش قرار داده. در تمام مسائل سعی بر این بوده تا از تکنولوژی به نحوی استفاده شود، تا کیفیت زندگی را بهتر کند و افراد بتوانند از زمان های خود به بهترین شکل استفاده کنند. همچنین با محبوبیت روز افزون گوشی های موبایل هوشمند و استفاده بیشتر مردم از تلفن همراه برای رفع نیاز های روزمره خود، اپلیکیشن های موبایل برای توسعه کسب و کار و پاسخ به نیازهای مخاطبین می تواند بسیار مفید باشد. 

طراحی اپلیکیشن در حوزه های مختلف از جمله حوزه سلامت از مهم ترین تلاش های در حال رشد در جهان می باشد. در این راستا خدمات گوناگونی می تواند از طریق نرم افزارهای مذکور ارائه گردد که در روند پیشگیری، درمان و پیگیری بیماری های شهروندان بسیار سودمند خواهد بود.

یکی از این نرم افزارها ، نرم افزار مدیریت سوختگی برای افرادی می باشد که دچار سانحه سوختگی شده و مطابق با اهمیت درمان این بیماری در 24 ساعت اولیه رخداد حادثه می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد. در نرم افزار طراحی شده توسط مهندس فرهنگ حسینی، می توان به صورت برخط به پزشکان متخصص سوختگی جهت ارائه مشاوره و دریافت نکات درمانی تا مراجعه بیمار به مراکز تخصصی سوختگی دسترسی پیدا کرد.